Керлінг: золоті медалі дісталися Австралії та Японії

26 Август, 2013

Японія та Австралія виграли золоті медалі на Audi Quattro зимових ігор в турнірі з керлінгу пізно ввечері перед. Японія виграє чоловіча золота медаль 10-3 в матчі проти нових еоланд, яка була зі срібла, . Корея бере бронзову медаль, як програв у півфіналу.

Фінальний кам'яний удар забезпечив Австралії золоту медаль в парному розряді з рахунком 7-6 проти нової ?ealand «І», і Китай виграє бронзу.
На сьогоднішній день дві срібні медалі команди Нової Зеландії є найкращим результатом господарів чемпіонату світу на трьох зимових іграх турніру.

Програвши перші дві з трьох ігор, Японські чоловіки зібралися і показали вражаючу і безпомилку спортивну роботу на льоду, записати восьму перемогу поспіль.
«Ми дуже раді, що виграти тут, У місті Насбі», сказав японський пропустити, Юсуке Морозуме. «Це була прекрасна подія., і це дуже важливо для нас., особливо в бігу до Олімпійських ігор».

У фіналі змішаного парного розряду Єва Бєлі вирішила результат матчу з командою NSW «І» і доля золотих медалей. Стоун влучив у потрібне місце і приніс Австралії перемогу з рахунком 7-6.

Ігровий партнер Єви Стів Джонс сказав після матчу: «Я думаю, що ми посилили нашу гру в круговій системі. Ми грали разом вперше., Так що на деякий час нам потрібно було, щоб звикнути один до одного в грі.»

У Маніотото брат і сестра Шона і Брідєт Беккер завоювали срібні медалі, як команда Нової Зеландії «І».
"Ми грали дуже добре», - сказав Брідєт.. «Звичайно, ми віддаємо перевагу золоту. Шон грав дивно весь тиждень, він чудовий партнер «.
Японія чоловічі команди, Корея і Нью-Еланд зустрінуться в найближчі кілька місяців у німецькому Фуссені, щоб претендувати на олімпійську кваліфікацію . Дві кращі команди звідти визначать фінальний склад 10 Команди, хто змагатиметься в Сочі наступного року на зимових Олімпійських іграх.